کارکنان زن زندانهای گیلان در مسابقات ورزشی منطقه ۴ کشور دوم شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گیلان ، تیم اعزامی کارکنان زن زندانهای گیلان در مسابقات منطقه ۴ کشور که به میزبانی استان قزوین و در رشته های تنیس روی میز-دارت و آمادگی جسمانی برگزار گردید حایز یک مقام دومی و دو مقام سومی شدند.

حسینی مدیر کل زندانها نیز ضمن تقدیر از زحمات بانوان ورزشکار زندانهای گیلان گفت: این نتایج برای اولین حضور ما رضایت بخش است ولی باید تلاش کنیم در آینده فرهنگ ورزش در زندانها نهادینه تر شود تا همه کارکنان در کنار انجام ماموریت های سازمانی خود به فعلایتهای ورزشی اثربخش نیز بپردازند.

وی گفت ما می توانیم برای کارکنان زن نیز سالن ورزشی اختصاصی برنامه ریزی نموده وآنان با حضور مربی تمرین نمایند تا برای مسابقات آماده شوند. معتقدیم می توان با ورزش رسیدن به اهداف سازمانی را ارتقا بخشید و فاصله کاذب زندان با جامعه را به حداقل رساند. حسینی گفت تلاش خواهیم کرد تا در مراسمی باشکوه از کلیه همکاران افتخار آفرین زندانهای گیلان تقدیر نماییم.

نیری املشی مسئول تربیت بدنی زندانهای گیلان ضمن تشکر از حمایت های همه جانبه حسینی مدیر کل زندانهای گیلان و روسای زندانها از اعزام تیم های ورزشی  کارکنان مرد زندانهای گیلان به مسابقات همدان در ۱۴ مرداد ماه خبر داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*