مدیرکل زندانهای گیلان از زندان نسوان رشت بازدیدکرد

به گزارش روابط عمومي اقدامات تامینی و تربیتی زندانهای  گیلان ، سید حمید حسینی مدیرکل زندانهای گیلان از زندان نسوان رشت بازدید و از نزدیک با مددجویان به گفتگو پرداخت .

سید حمید حسینی مدیرکل زندانهای استان گیلان ضمن بازدید از قسمتهای مختلف شامل ، زینبیه در حال بازسازی ، مهد کودک ، افسر نگهبانی و بندها با کلیه مددجویان به صورت چهره به چهره درخصوص آخرین وضعیت پیگیری پرونده قضایی  بویژه زندانیان مالی ، مواد مخدر ، دارای قرار کفالت و قرار وثیقه گفتگو و دستورات لازم را جهت پیگیری و تسریع در آزادی آنان را صادر نمود .

سید حمید حسینی خطاب به مددجویان نسوان گفت : یکی از وظایف سازمان زندانها نگهداری از مددجویان ، پیگیری امورات زندانیان بویژه استفاده از تاسیسات حقوقی می باشد اما یکسری وظایفی نیز بر عهده مددجویان است که مطابق آیین نامه اجرایی سازمان زندانها برای شما تعریف و مصوب شده است که بایستی رعایت گردد .

وی در ادامه درخصوص نحوه استفاده مددجویان از  برخورداری رافت اسلامی و عفو افزود : یکی از وظایفی که برای مددجویان درنظر گرفته شده است رعایت نظم و انظباط در زندان و داشتن رفتار و کردار مطلوب در داخل زندان می باشد که امید است مددجویان ضمن شرکت فعال در برنامه های اصلاحی و تربیتی زندان و داشتن حسن خلق و رفتار مناسب از امتیاز عفو و آزادی استفاده لازم را ببرند .

مدیرکل زندانهای گیلان در ادامه سخنان خود در پاسخ به سوالات مددجویان درخصوص اصلاح قانون جدید مبارزه با مواد مخدر گفت : انشاءا… با نهایی شدن این قانون ،تاسیسات پیش بینی شده ،  اجرایی خواهد شد

این مقام ارشد قضایی  در این بازدید درخصوص کاهش چشمگیر جمعیت کیفری ، وضعیت بهداشت بندها و آرامش موجود و پیگیری ریاست مجموعه و کارکنان درخصوص امورات زندانیان ابراز خرسندی و شایسته تقدیر دانست

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*