ديدار رئيس و پرسنل اداره زندان رودبار با امام جمعه شهرستان رودبار

به گزارش روابط عمومي اداره کل زندانهای گیلان ، رئيس و تعدادي از كاركنان زندان رودبار با حضور در دفتر امام جمعه اين شهرستان با حجت الاسلام داودي ديدار و رسیدن فصل بهار و سال نو را به وی تبریک گفتند .

در اين ديدار ابتدا رحماني رییس اداره زندان رودبار ، به  ارائه گزارشي از فعاليتها در حوزه هاي مختلف زندان از جمله فرهنگي ، تربيتي ، مددكاري ، اشتغال و حرفه آموزي پرداخت و هدف از اين فعاليت ها را پرداختن به مسئله اصلاح رفتار و تربيت زندانيان عنوان نمود .

در ادامه حجت  الاسلام داودي امام جمعه شهرستان رودبار ضمن تبريك متقابل به مناسبت حلول فصل بهار و شکوفائی طبیعت ، از حضور رئيس و كاركنان زندان در دفتر ايشان تقدير و تشكر به عمل آورد و با بيان اينكه كار زندانباني از جمله كارهاي سخت و طاقت فرساست از تلاشهاي به عمل آمده و گزارشي كه از سوي رئيس اداره  زندان رودبار ارائه گرديد قدرداني نمود و توجه ويژه به تربيت و اشتغال وحرفه آموزي زندانيان را يك امر مهم و ضروري عنوان كرد .

وي در پايان ابراز اميدواري كرد كه با بهره مندي از تجارب خوب پرسنل و نيز استفاده از اساتيد و مربيان در زمينه هاي مختلف بتوان به نتايج مطلوبي در امر تربيت و اصلاح رفتار زندانيان دست پيدا كرد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*