دومین المپیاد ورزشی زندانیان گیلان ویژه شهروندان آسیب دیده اجتماعی برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی زندانهای گیلان، دومین المپیاد ورزشی زندانیان گیلان ویژه شهروندان آسیب دیده اجتماعی در سه گروه نسوان- کانون های اصلاح و تربیت و مددجویان مرد زندانهای گیلان به مناسبت اعیاد مبارک قربان تا غدیر همزمان با سراسر کشور در زندانهای گیلان برگزار گردید.

حسینی مدیر کل زندانهای گیلان ضمن تشکر از حمایتهای مدیر کل ورزش و جوانان- روسای محترم ادارت ورزش و جوانان شهرستان ها – هیت های ورزشی – شهرداری ها و … در برگزاری این رویداد مهم ،  از تلاش های روسای زندانها و مسئول تربیت بدنی اداره کل، تقدیر نموده و گفت:  در این برهه از زمان وظیفه ما حکم می کند که با وفاق و همدلی، تلاش خود را بیشتر نموده تا به تعبیر مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) از این پیچ تاریخی به سلامت عبور کنیم. ما معتقدیم برگزاری رویدادهای ورزشی می تواند نشاط بیشتری را به  جامعه تزریق نموده و امید را در مددجویان زنده نگه دارد.

وی در ادامه افزود: از همه روسای زندانها و همکاران خود می خواهم از این فضای مطلوب  ایجاد شده در استان و ظرفیتهای ادارات ورزش و جوانان و سایر ادارات مرتبط، جهت ارتقای برنامه های ورزشی در زندانها استفاده نموده  تا ورزش در زندانها نهادینه تر شود.

مدیر کل زندانهای گیلان از اولین جشنواره بومی محلی زندانیان ، بر اساس آیین و سنتهای استان، با همکاری اداره کل ورزش و جوانان وهیات روستای عشایری گیلان در آبان ماه خبر داد.

گفتنی است  دومین المپیاد ورزشی زندانیان استان در ۱۱ رشته و با مشارکت  بیش از ۳۰۰۰ نفر در ۱۰  روز در کلیه زندانها برگزار شد

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*