داشتن بیانیه حریم خصوصی و بیانیه راهبرد مشارکت عمومی

داشتن بیانیه حریم خصوصی و بیانیه راهبرد مشارکت عمومی

بیانیه راهبرد مشارکت عمومی

هر سازماني براي تحقق به اهداف، اجراي ماموريت ها و ارائه خدمت به مردم نيازمند توجه به تمامي مخاطبان خود مي باشد. بديهي است بدون توجه مردم و بدون دريافت بازخوردهاي حاصل، تعاملات دوسويه و انتخاب راهبردهاي ارائه خدمت، سخت و ناممكن مي گردد. ارائه خدمت به نحو شايسته زماني امكان پذير است كه مخاطب، ميزان رضايتمندي خود را از دريافت خدمات اعلام، تعامل و مشاركت خود را كامل نمايد. سازماني در ارائه خدمت موفق تر است كه بتواند نظرات، پيشنهادات و انتقادات مخاطبين خود را دريافت و بر اساس آن راهبردهاي مناسبِ جلب رضايت را در چهارچوب قانون اتخاذ نمايد.

در اين راستا اداره کل زندانهای استان گیلان ، كليه مقررات صادره خود را اعم از بخشنامه ­ها، آيين نامه­ ها، دستورالعمل­ها و ضوابط اجرايي و … را پس از انتشار در تارنماي دستگاه به آدرس از طريق درگاه الكترونيك خود در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دريافت نظرات و انتقادات سازنده مردمي، نسبت به اصلاح و در صورت نياز ابلاغ مجدد آن اقدام مي­ نمايد .

اداره کل زندان های گیلان اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری و از دسترسی حفاظت می‌کند. این اداره کل هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.
شما مخاطب گرامي مي توانيد هرگونه نظر ، انتقاد و پيشنهاد خود را به يكي از روش هاي زير اعلام نماييد .
امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق “منوی ارتباط با ما ” مجهز می باشد. در این قسمت شما میتوانید با حوزه های مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس برقرار نمایید و یا دیدگاه خود را ارسال نمایید.

بيانيه حريم خصوصي
اطلاعات شخصي هر فرد، بخشي از حريم خصوصي وي محسوب مي‌شود . حفاظت از حقوق شخصي افراد ، نه تنها موجب حفظ امنيت كاربران مي‌شود، بلكه باعث اعتماد بيشتر و مشاركت آنها در فعاليت‌ها مي‌گردد. هدف از اين بيانيه، آگاه ساختن شما درباره‌ي نوع و نحوه‌ي استفاده از اطلاعاتي است كه در هنگام بازديد از سايت، از جانب شما دريافت مي‌گردد. اداره کل زندان های گیلان خود را ملزم به رعايت حريم خصوصي همه افراد و كاربران تارنما دانسته و از انتشار آن يا در اختيار قرار دادن اطلاعات دريافتي كاربران به ديگران خودداري مي‌نمايد.
مشاهده صفحات اين تارنما نياز به جمع آوري اطلاعات از كاربران ندارد و تنها در مواردي نظير برخي خدمات الكترونيكي ، ثبت شكايات ، نظرات و پيشنهادات و يا نظر سنجي خدمات نياز به جمع آوري اطلاعات از كاربران دارد .
اطلاعات جمع‌آوري شده از بازديدكنندگان و تكميل كنندگان فرم‌هاي موجود در تارنماي اين سازمان صرفاً براي ارائه خدمات و بهبود كيفيت محتواي سايت، مورد استفاده قرار مي‌گيرند و هيچ بخشي از اطلاعات شخصي شما را ، با فرد يا سازمان ديگري در ميان نخواهيم گذاشت.
تارنماي سازمان ممكن است داراي پيوندهاي مختلف به سايت هاي ديگر باشد و زماني كه كاربران از طريق اين پيوند ها از تارنماي سازمان خارج شوند ديگر سازمان تعهدي برحفظ حريم شخصي انان در سايت مقصد نخواهد داشت و مراجعه كنندگان بايد به بيانيه حريم شخصي سايت مقصد مراجعه نمايند.
کلیه حقوق این سایت برای اداره کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان گیلان محفوظ می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد