بازدید رئیس اداره اشتغال و حرفه آموزی سازمان زندانها از مرکز اشتغال و حرفه آموزی زندانهای گیلان

 سرلک رئیس اداره اشتغال و حرفه آموزی ستاد سازمان زندانها به همراه باقری مسئول اشتغال و حرفه آموزی اداره کل زندانهای استان گیلان از مرکز اشتغال و حرفه آموزی زندانها بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گیلان  ، سرلک رئیس اداره اشتغال و حرفه آموزی ستاد سازمان زندانها ضمن تقدیر وتشکر از فعالیت های خوب صورت گرفته در زمینه اشتغال مولددر زندان های گیلان  که موجب رونق تولید نیز می گردد خاطر نشان کرد:  انسجام و هماهنگی فعالیت های اشتغال صورت گرفته در این زندان ، نشان از سعی و تلاش و همت فراوان مسئولین زندان می باشد .

وی  رمز موفقیت این تلاش ها در ایجاد فرصت های شغلی مفید و ارزنده مخصوصاً در حوزه کشاورزی  در زندانها  را  استفاده از استعداد های محلی برای تولید محصولات دانسته و تأکید کرد : با ثبت به موقع فعالیت ها در سامانه جامع اشتغال و حرفه آموزی می توان  به طور کامل از تجربه این زندان در سایر نقاط استفاده کرد .

شایان ذکر است پیش از این نیز کارگاه آموزشی یکروزه با حضور مسئولین اشتغال و حرفه وآموزی زندانهای استان گیلان در سالن اجتماعات ستاد اداره کل  برگزار و سرلک رئیس اداره اشتغال و حرفه آموزی ستاد سازمان ضمن تبیین سیاست های سازمان در خصوص اشتغال و حرفه آموزی ، تأکید بر ثبت به موقع فعالیت ها در سامانه جامع سازمان جهت بهره برداری بهتر و صحیح تر آماری در این خصوص گردید .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*