اولین دوره مسابقات مچ اندازی زندانیان زندان مرکزی رشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گیلان، اولین دوره مسابقات مچ اندازی زندانیان رشت با همکاری هیات بدن سازی و پرورش اندام استان گیلان و کمیته مچ اندازی به مناسبت ولادت با سعادت امام رضا (ع) در دو رده سنی آزاد و پیشکسوتان با حضور  ۵۹ نفر و در ۵ وزن برگزار شد.

در  مراسم اختتامیه که با حضور مسئولین اداره کل و رییس هیات بدنسازی استان برگزار گردید ، حجت الاسلام حقیقت شناس رییس اداره فرهنگی تربیتی اداره کل ضمن تقدیر از حمایتهای محمدی اصل مدیر کل زندانهای گیلان و زحمات و تلاش های مجموعه ورزش استان ، هیات بدنسازی و تیم همراه، در برگزاری بسیار مطلوب این برنامه گفت: ما به برگزاری چنین برنامه هایی جهت ارتقای نشاط در بین مددجوبان نیاز داریم

نیری املشی مسئول تربیت بدنی اداره کل نیز ضمن تقدیر از تلاش جمعی هیات بدنسازی و مسئولین زندان گفت: از آنجاییکه این مسابقه با استقبال زیاد مددجویان مواجه شد در تلاش هستیم این مراسمات را در چارچوب قانون به بصورت دوره ای در کلیه زندانها برگزار کنیم. وی از برگزاری این مسابقه در چهارمین المپیاد ورزشی زندانیان در صورت ایجاد شرایط لازم، خبر داد.

در نهایت به نفرات برتر، داوران، و گروه برگزاری این مسابقات از طرف مدیریت محترم زندان و ریاست محترم هیات بدنسازی حکم قهرمانی، مدال و جوایز ارزنده ای اهدا گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*