بمناسبت هفته قوه قضاییه اولین دوره مسابقات آمادگی جسمانی سربازان وظیفه زندانهای استان گیلان برگزار شد.

اولین دوره مسابقات آمادگی جسمانی سربازان وظیفه زندانهای استان گیلان با شعار امنیت- ورزش- سلامت  در پارک رزمی ورزشی ندامتگاه غرب گیلان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گیلان ، نیری مسئول تربیت بدنی زندانهای استان ضمن تقدیر از زحمات ریاست زندانهای غرب گیلان(ضیابر) و همکاران این مجموعه گفت: با حمایتهای حسینی مدیر کل  زندانهای گیلان و در راستای برنامه های مدون فرهنگی ورزشی سال ۹۸ اولین دوره مسابقات آمادگی جسمانی سربازان وظیفه استان به میزبانی زندان ضیابر با حضور سربازن منتخب زندانهای استان برنامه ریزی و اجرا گردید تا علاوه بر پر کردن اوقات فراغت سربازان، ذهن و آمادگی جسمانی آنان را جهت انجام ماموریتهای محوله آماده تر نماییم. وی ابراز داشت در تلاشیم این مجموعه را در زندانهای لاهیجان(شرق گیلان)- مرکزی رشت(مرکز استان) و اردوگاه حویق (شمال غرب استان) نیز راه اندازی نماییم تا هر ساله این مسابقات با عنوان معرفی
 سریعترین سربازن زندانهای استان بصورت منظم برگزار گردد.

علیرضا عباسی  رئیس زندان ضیابر نیز ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه  در جمع سربازان و سرپرستان تیمهای حاضر بیان داشت: ورزش  راهنمای زندگی سعادتمند و غنیمت شمردن فرصتهاست و  وسیله ای بسیار نیکو در راه اعتلای جسم و بالندگی روح است.  از طرفی هم ورزش به عنوان یک مقوله فرهنگی و اجتماعی  در عصر حاضر مطرح باشد چرا که یکی از مشکلات امروز نسل جدید کاهلی و تنبلی است که به دلایل گوناگونی چون مشغله کاری، ازدحام جمعیت و غیره بودجود آمده است بنابراین برگزاری چنین مسابقاتی می تواند در ترویج و همگانی کردن مهمترین ابزار سلامتی بسیار موثرباشد.

گفتنی است در آیین اختتامیه این مسابقات  زندان ضیابر  ،اردوگاه حویق و از زندان انزلی ( دونفر) به ترتیب مقام سوم و چهارم  را به دست آوردند که جوایزی به رسم یاد بود نیز به آنها اهداء گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*