افتتاح اولین پارک رزمی ، ورزشی ویژه سربازان در زندان ضیابر بمناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گیلان اولین پارک رزمی – ورزشی زندانهای گیلان  ویژه سربازان وظیفه در زمینی به مساحت ۵۶۰ متر با حضور سید حمید حسینی مدیرکل زندانهای استان گیلان و همچنین روسای ستادی اداره کل   استان   در زندان ضیابر افتتاح شد.

سید حمید حسینی مدیر کل زندانهای استان گیلان: ضمن تسلیت بمناسبت  ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)،. والگو قراردادن و الهام گیری از سیره و سنّت معصومان (علیهم السلام) و نیز فاطمه زهرا (س) در زندگی و همچنین تبریک بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت :  با توجه  به اهداف و وظیفه خاص سازمان زندانها، افزایش امکانات  و ظرفیت های موجود در مجموعه های فرهنگی – ورزشی زندانهای استان در راستای ارتقای ضریب امنیتی و حفظ ثبات و آرامش در زندانها لازم و ضروری است.

وی در ادامه افزود: وجود اهداف متعالی و ضداستعمارگری در ایران زنگ خطری برای سودجویان و منفعت طلبان است لذا هوشیاری، بصیرت، حفظ آمادگی جسمی و روحی از مهمترین ابزارهای مقابله با آنها به شمار می آید. که خوشبختانه شاهد گسترش روزافزون این توانمندیها در زندانها استان گیلان می باشیم.

عباسی رئیس اداره زندان ضیابر نیز گفت: در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلام ایران و سازمانی  در سال ۹۷ طرح­های مختلف امنیتی و حفاظتی با توسعه تجهیزات و امکانات آموزشی، ورزشی و رفاهی برای کارکنان و سربازان وظیفه و مددجویان تهیه گردیده است. تا ضمن ارتقای توانایی های جسمی  روانی شاهد تسریع در پیشبرد اهداف سازمانی باشیم . تربیت بدنی این ندامتگاه از آغاز سال جاری تا کنون توانسته با نگاهی تخصصی تر به مقوله ورزش و آثار آن بر جامعه با تببین برنامه ای مدون در قالب ۴۲  فعالیت ورزشی در ۸ ماه شرایط مطلوبی را فراهم نماید.

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*